czcionka normalna czcionka +1 czcionka +2
Dzisiaj jest wtorek, 19 luty   
Wyślij kwiaty Wyślij kwaity
><img src=

Zapraszamy na Małokarpacki Szlak Winny 10/03/2011

Zapraszamy na Małokarpacki Szlak Winny Zapraszamy na Małokarpacki Szlak Winny

Informacja prasowa

Małokarpacki Ośrodek Oświatowy oraz Narodowe Centum Turystyki Słowackiej w Polsce zaprasza Państwa na Małokaprpacki Szlak Winny.
Dnia 21 maja w godzinach 10:00-22:00 po raz piąty odbędzie się DZIEŃ OTWARTYCH PIWNIC na dzień ŚW. URBANA. Wspólnie z właścicielami winnic przygotowaliśmy dla Państwa ponad 100 starych, urokliwych piwnic, w których będziecie mogli delektować się smakiem szlachetnych, regionalnych win.Bilety wstępu w cenie 40 € (w tym talon o wartości 20 € na zakup win) można rezerwować od 1 marca pod adresem:
Małokarpacki Ośrodek Oświatowy,
Horná 20, Modra,
tel.: 00421/33/643 34 89,
E-mail: mvc@mvc.sk,
www.mvc.sk

Bilet upoważnia Państwa do odwiedzenia wszystkich winnych piwnic oraz degustacji regionalnych win. Przy zakupie biletu otrzymujecie również kieliszek degustacyjny, winny paszport, mapę z wykazem wszystkich „Otwartych winnych piwnic" oraz inne niespodzianki. Sadzimy, że będą to niepowtarzalne i miłe przeżycia w atmosferze wiosennego, sobotniego popołudnia.

Jednocześnie pragniemy Państwa poinformować, że uruchomiona została polska strona internetowa poświecona winiarstwu na Słowacji - www.winoslowackie.pl. Strona ta przynosi aktualne informacje ze świata słowackiego wina. Opisuje sukcesy słowackich winiarzy, miejscowości związane z winem, które warto odwiedzić. Ponadto portal informuje miłośników wina o imprezach i wydarzeniach promujących wino naszych południowych sąsiadów.

żródło: www.vinisfera.pl