czcionka normalna czcionka +1 czcionka +2
Dzisiaj jest niedziela, 20 styczeń   
Wyślij kwiaty Wyślij kwaity
><img src=

Wydarzenia dla dorosłych i seniorów w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta 24/04/2018

Wydarzenia dla dorosłych i seniorów w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

26.04. GODZ. 16.00, SZLACHETNE ZDROWIE: BEZSENNOŚĆ – DOLEGLIWOŚĆ CZY JUŻ CHOROBA?

Klub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Bohaterów Września 26)

Szlachetne zdrowie to cykl wykładów i warsztatów z zakresu edukacji prozdrowotnej. Kolejne spotkanie poświęcone będzie problemowi bezsenności. Jest to jeden z najczęściej zgłaszanych problemów zdrowotnych. Uważa się, że dotyczy on średnio od 20-60% ludzi. Kto najczęściej choruje na bezsenność? Dlaczego pojawiają się problemy ze snem? Jak się leczy bezsenność? Na te i inne pytania odpowie specjalista. Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny.   

 

26.04. GODZ. 16.00, SPOTKANIE Z WIOSNĄ – WERNISAŻ WYSTAWY

Klub Zgody Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Zgody 1)

26 kwietnia o godz. 16.00 w Klubie Zgody odbędzie się wernisaż wystawy prac plastycznych - "Spotkanie z wiosną". Wernisaż stanowi doskonałą okazję, by poznać autorów dzieł, członków Małopolskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Krakowie.

Na wystawie zaprezentowane zostaną prace malowane farbami i wykonane technikami pastelową oraz akrylową. Ich autorkami są Longina Bujas, Zdzisława Gacek, Anna Kowalik, Halina Podgóska-Dutka, Lucja Góralska i Małgorzata Pfisterer. Artystki wywodzą się z różnych środowisk i profesji - łączy je zamiłowanie do wyrażania emocji poprzez sztukę oraz podejmowania niebanalnej aktywności twórczej i oczywiście spore uzdolnienia artystyczne.

Wstęp wolny.   

 

26.04 GODZ. 20.30-21.30, AKTYWNE KOBIETY. ZAJĘCIA RUCHOWO TANECZNE

Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4)

Zajęcia łączące w sobie elementy ćwiczeń gimnastycznych i tańca. Propozycja dla wszystkich Pań, które chcą zadbać o sylwetkę i kondycję, dobrze się przy tym bawiąc.

Prowadzący Kamil Nowak.

Wstęp 5 zł/ osoba 

 

27.04. GODZ. 18.00, PIŻAMA PARTY – IMPREZA INTEGRACYJNA DLA KOBIET    

Klub Herkules Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29)

Impreza tematyczna to ciekawa odmiana od powszechnie stosowanych ram tzw. domówek. Klub Herkules zaprasza na zabawę, której uczestniczki ubrane będą obowiązkowo w piżamy lub szlafmyce, przybędą z gustownymi kapciami na nogach oraz jaśkami i poduchami w rękach. O to, by nie była to senna impreza w mieście, które nigdy nie zasypia, zadba jedyny wodzirej, nad którego sławą nigdy nie zachodzi słońce, niecodziennie niepowtarzalny Radosław Omieciński. To będzie zabawa, o jakiej nie śnicie!

Wstęp: 20 zł