czcionka normalna czcionka +1 czcionka +2
Dzisiaj jest poniedziałek, 24 wrzesień   
Wyślij kwiaty Wyślij kwaity
><img src=

Rekrutacja do IV edycji Art Generacji 05/10/2017

Rekrutacja do IV edycji Art Generacji

Fundacja Edukacji i Kultury Drama Way zaprasza Młodzież (13-35 lat) i Dojrzałą Młodzież (55+) do zgłaszania się do IV edycji międzypokoleniowego projektu Art Generacje!

Zdjęcie użytkownika Drama Way.Zdjęcie użytkownika Drama Way.Zdjęcie użytkownika Drama Way.

ART GENERACJE to międzypokoleniowy projekt edukacji kulturalnej, skierowany do dwóch grup:

Młodzieży (13-35 lat) i Dojrzałej Młodzieży (55+). Jego celem jest stworzenie przestrzeni wspólnej pracy warsztatowej młodszych i starszych. Tematem przewodnim IV edycji będzie PAMIĘĆ.

Szukamy osób w wieku 13-35 lat oraz 55+. Nie wymagamy doświadczenia aktorskiego czy innych talentów artystycznych. Ważna jest dla nas otwarta głowa i chęć wymiany międzypokoleniowych. Podczas IV edycji projektu działania będą prowadzone w 3 grupach – WARSZAWA BIELANY, WARSZAWA MOKOTÓW i GÓRZNO. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Zainteresowanych zapraszamy na spotkane informacyjne, które odbędzie się 6 października w godzinach 18 -19 w siedzibie Fundacji Edukacji i Kultury Drama Way w Warszawie, na ulicy Chocimskiej 12/4. Wszystkich, którzy chcieliby poczuć Art Generacje na własnej skórze zapraszamy na warsztat pokazowy 14 października w godzinach 14-16 w Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury na ulicy Estrady 112 w Warszawie.

 

Informacji na temat projektu udziela Monika Wyrzykowska - monika.wyrzykowska@dramaway.pl, tel. 602 613 003  oraz

Adam Gąsecki - adam.gasecki@dramaway.pl,  tel. 503 678 367.

Więcej informacji - http://fundacja.dramaway.pl/aktualno%C5%9Bci/160

Wydarzenie na Facebooku - https://www.facebook.com/events/341041046356239

Formularz zgłoszeniowy - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeQiBfjquv4l8rTI-ATvjAliXh1ihWtN3mgVZ75U1P9A9Y5gQ/viewformPartnerzy: Bielański Ośrodek Kultury, Dom Dziennego Pobytu przy ul. Brzeskiej OPS Praga Północ, Dom Pomocy Społecznej Pracownika Oświaty przy ul. Parkowej, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 4 przy ul. Dolnej, Dom Zabawy i Kultury DZiK, Gminny Ośrodek Kultury w Górznie.Patronat honorowy nad projektem objął Burmistrz dzielnicy Bielany, Pan Tomasz Mencina. Warszawska część projektu finansowana jest ze środków m.st. Warszawy. Górznieńska część projektu finansowana jest ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.