czcionka normalna czcionka +1 czcionka +2
Dzisiaj jest niedziela, 20 styczeń   
Wyślij kwiaty Wyślij kwaity
><img src=

Nowa Huta - wydarzenia dla seniorów w najbliższym czasie 11/12/2018

Nowa Huta - wydarzenia dla seniorów w najbliższym czasie 13.12. GODZ.16.00, NA TO BOŻE NARODZENIE, NA TEN NOWY ROK

Klub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Bohaterów Września 26)

Okres Bożego Narodzenia to czas, na który wszyscy czekamy z utęsknieniem, do którego przygotowujemy się długo i starannie. To także czas spotkań z bliskimi i przyjaciółmi. Zapraszamy wszystkich seniorów na uroczyste spotkanie świąteczne w Klubie Seniora. W atmosferze ciepła i serdeczności będzie można podzielić się opłatkiem oraz posłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu Izabeli Bartyzel.

Wstęp wolny z zaproszeniami  

 

14.12. GODZ.15.00, PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI

Klub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Bohaterów Września 26)

Co roku, aby tradycji stało się zadość, seniorzy należący do Polskiego Związku Rencistów Emerytów i Inwalidów zasiądą przy wspólnym, bożonarodzeniowym stole. W programie tradycyjnie łamanie opłatkiem i serdeczne życzenia, kolędowanie oraz świąteczny poczęstunek. Od wielu lat organizatorzy zapraszają osoby starsze i samotne, by dzielić z nimi magię i radość Bożego Narodzenia.

Wstęp wolny z zaproszeniami  

 

14.12. GODZ. 18.00, DUKATOWA WIGILIA

Klub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1)

Klub Dukat i Rada Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie zapraszają przyjaciół, sympatyków i uczestników klubowych zajęć na spotkanie świąteczne. Wspólnie ubierzemy choinkę, pośpiewamy kolędy i zjemy wigilijny barszcz – w serdecznej atmosferze spędzimy ten grudniowy wieczór.

Wstęp wolny!  

 

17.12. GODZ. 15.00, ROZWÓJ OSOBISTY – NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO

Nowohucka Akademia Seniora (os. Centrum A 6a)

Nowohucka Akademia Seniora zaprasza na wykład Jacka Łapińskiego, który opowie o tym, że rozwój osobisty jest możliwy w każdym wieku i że należy go rozpatrywać w wielu wymiarach: fizycznym (materialny), emocjonalnym, umysłowym i duchowym.  Prelegent wskaże również praktyczne inspiracje do bycia lepszym. Jacek Łapiński jest z wykształcenia prawnikiem. Ma na swoim koncie wiele publikacji na temat prawa. Jest także autorem książki „Jak być lepszym”.

Wstęp wolny! 

Wasze komentarze Dodaj komentarz

Brak komentarzy.