czcionka normalna czcionka +1 czcionka +2
Dzisiaj jest niedziela, 09 grudzień   
Wyślij kwiaty Wyślij kwaity
><img src=

KRAKÓW -Nowa Huta: Zapowiedzi wydarzeń dla seniorów - kwiecień 04/04/2018

KRAKÓW -Nowa Huta: Zapowiedzi wydarzeń dla seniorów - kwiecień

5.04. GODZ. 16.00, AKADEMIA ZDROWIA I URODY: TWARZ MUŚNIĘTA SŁOŃCEM 

Klub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Bohaterów Września 26)

Wiele mówi się o szkodliwym działaniu słońca na naszą skórę. Tymczasem promienie słoneczne, dozowane rozsądnie, mogą mieć na nas dobry wpływ – nadają piękny odcień skórze, poprawiają samopoczucie, zapobiegają niedoborom wit. D. Oczywiście wszystko z umiarem i przy zastosowaniu odpowiednich kosmetyków. Warto o tym pomyśleć już podczas pierwszych wiosennych spacerów. Na spotkaniu z kosmetyczką będzie można dowiedzieć się jak przygotować ciało do kąpieli słonecznych, jak skutecznie ochronić ją przed szkodliwym działaniem słońca i dobrać filtr UV do typu skóry. Spotkanie z konsultantkami kosmetycznymi dla pań w ramach cyklu „Akademia zdrowia i urody”. 

Wstęp wolny.

 

5.04. GODZ. 16.30, MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ

Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Drożyska 3c)

Klubu Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta wraz z uczniami drugiej i trzeciej klasy I Prywatnego Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji zaprasza wszystkich mieszkańców, dużych i małych na niezwykłe widowisko religijne - Misterium Męki Pańskiej. W Misterium Męki Pańskiej chodzi o niezwykłe przeżycia i dogłębne zrozumienie zdarzeń, które legły u podstaw chrześcijaństwa. Misterium jest wyrażoną nowoczesnymi środkami opowieścią, zawierającą tradycyjną treść i przesłanie. Koncentruje się wokół męki, śmierci i niekiedy także zmartwychwstania, ukazując Paschę Chrystusa – Jego przejście ze śmierci do życia po prawicy Ojca.

Wstęp wolny.

 

9.04. GODZ. 15.00, KAMPEREM PRZEZ ŚWIAT (WYKŁAD)

Nowohucka Akademia Seniora (os. Centrum A 6a)

Gośćmi Nowohuckiej Akademii Seniora będą państwo Teresa i Andrzej Walczak, krakowscy emeryci podróżujący kamperem przez świat. W ciągu 10 lat swoich podróży pokonali ponad 150 tysięcy kilometrów. Po spędzeniu w drodze ponad 5 lat i przejechaniu przez 42 kraje, deklarują, że dopóki los ich nie zatrzyma - podróż będzie trwała.

Wstęp wolny.


Wasze komentarze Dodaj komentarz

Brak komentarzy.