czcionka normalna czcionka +1 czcionka +2
Dzisiaj jest niedziela, 20 styczeń   
Wyślij kwiaty Wyślij kwaity
><img src=

Dzień Kobiet z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta 08/03/2018

Dzień Kobiet z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta

9.03. GODZ. 18.00, DZIEŃ KOBIET

Klub Aneks Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. A. Mycielskiego 11)

Klub Aneks serdecznie zaprasza wszystkie Panie – mieszkanki Łuczanowic i okolicznych osiedli na spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet. W miłym, damskim towarzystwie będą mogły spędzić czas wypełniony różnorodnymi atrakcjami przygotowanymi przez Klub.

Wstęp wolny.

 

9.03. GODZ. 19.00, DZIEŃ KOBIET W KLUBIE KARINO

Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4)

Jak co roku Klub Karino zaprasza wszystkie kobiety z os. Chałupki i sąsiednich osiedli do udziału w imprezie przygotowanej z myślę o nich. 9 marca o godz. 19.00 Radosław Omieciński z Agencji Artystycznej Maska zaprezentuje bogaty program artystyczny, który zapewni kobietom doskonałą rozrywkę. Nie zabraknie smacznego poczęstunku i tradycyjnego kwiatka dla każdej Pani.

Wstęp: 25 zł

 

10.03. GODZ. 17.00, DZIEŃ KOBIET I MĘŻCZYZN

Klub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1)

Dzień Kobiet jest wyjątkowym świętem. Klub Dukat, w tym roku postanowił połączyć jego świętowanie z obchodami Dnia Mężczyzn! Będzie dużo śmiechu dzięki programowi artystycznemu pt. Kabaret Pań i Panów, przygotowanemu przez Klubową Grupę Poetica. Nie zabraknie również ciepłej kawy i herbaty w jednym z ostatnich dni kalendarzowej zimy.

Wstęp wolny.

 

10.03. GODZ. 18.00, DZIEŃ KOBIET  

Klub Herkules Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29)

Od lat 8 marca w wielu krajach na całym świecie obchodzony jest Dzień Kobiet. To piękne święto wszystkich pań, które warto spędzić inaczej niż pozostałe dni w roku. Klub Herkules z podtrzymując zwyczaj świętowania tego dnia zaprasza wszystkie Panie na spotkanie z Radosławem Omiecińskim z Agencji artystycznej Maska.

Wstęp: 20 zł


Wasze komentarze Dodaj komentarz

Brak komentarzy.