czcionka normalna czcionka +1 czcionka +2
Dzisiaj jest niedziela, 20 styczeń   
Wyślij kwiaty Wyślij kwaity
><img src=

ARTGENERACJE FINAŁ PROJEKTU WARSZAWA BIELANY 08/12/2017

ARTGENERACJE FINAŁ PROJEKTU WARSZAWA BIELANY

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury zaprasza na finał IV edycji międzypokoleniowego projektu ART GENERACJE, przygotowany przez grupę Warszawa - Bielany. Wernisaż zatytułowany Buszujący w pamięci odbędzie się 11 grudnia od godziny 18 w podziemiach Kościoła Kamedułów w Lesie Bielańskim, ul. Dewajtis 3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ART GENERACJE to międzypokoleniowy projekt edukacji kulturalnej, skierowany do dwóch grup: Młodzieży (13-35 lat) i Dojrzałej Młodzieży (55+). Projekt stworzył przestrzeń do wymiany międzypokoleniowych doświadczeń. Zarówno Młodzi, jak i trochę starsi, chcą rozwijać swoje umiejętności i talenty; chcą by ich artystyczny głos został dostrzeżony i szanowany. 


Pamięć –  właśnie nad jej istotą i definicją pracowali Uczestnicy tegorocznej edycji projektu. Efektem końcowych ich starań będzie wernisaż prezentujący wytworzone przez nich przedmioty nawiązujące do wspomnień, dawnych smutków i radości. Całemu przedsięwzięciu odpowiedniego klimatu nostalgii i refleksji nadadzą industrialne wnętrza Kościoła Kamedułów oraz dźwięki, które przeniosą Widzów w inną przestrzeń.

Informacji o wydarzeniu udzielają realizatorzy projektu: Monika Wyrzykowska, monika.wyrzykowska@dramaway.pl oraz Adam Gąsecki, adam.gasecki@dramaway.pl

Więcej informacji :

- https://www.facebook.com/events/304655636608531/

Projekt finansowany przez m.st. Warszawa. Wydarzenie objęte patronem dzielnicy Bielany. Partnerzy projektu: Bielański Ośrodek Kultury, Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury Estrady 112, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Łomiankach, Stowarzyszenie Przyjaciół Huty Warszawa - Warszawscy Hutnicy, Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wardom. Szczególne podziękowania dla księdza Wojciecha Drozdowicza za użyczenie podziemi Kościoła Kamedułów w Lesie Bielańskim na Wernisaż.

 

z1